Financování

Úvěry se zajištěním

Úvěry bez zajištění

Neúčelové úvěry

Díky hypotečním úvěrům si můžeme dovolit nemovitost, na kterou bychom šetřili velmi dlouhou dobu, pořídit podstatně dříve. Hypotéka je dlouhodobý úvěr poskytovaný bankou. Ve většině případů se jedná o účelovou půjčku. Nejčastěji je hypotéka poskytována na koupi bytu, domu, pozemku nebo výstavbu, ale i na rekonstrukci nemovitosti, nebo jejích částí.

Existuje i druh hypotéky, kde není nutno dokládat účel takzvaná americká hypotéka.

Výhody

 • Své vlastní bydlení rychle a spolehlivě
 • Termín a místo schůzky si určíte Vy
 • Veškerou agendu vyřídím za Vás
 • Nastavím rovnoměrný partnerský vztah mezi klientem a bankou
 • Pracuji s aktuálními informacemi
 • Uspoříte čas

 

Ve všech případech je hypotéka zajištěna nemovitostí. Z tohoto důvodu mohou být úrokové sazby nižší než u úvěrů jiného typu.

V oblasti hypotečních úvěrů pro Vás porovnám nabídky tuzemských bank, společně vybereme nejvhodnější variantu a já vše potřebné zařídím za Vás.


Stejným principem pracuji i v oblasti refinancování starších úvěrů, kde je vyšší úroková sazba a předpoklad, že refinancováním vznikne úspora.

Úvěry bez zajištění

Záměr je možno financovat i jiným druhem úvěru na bydlení, než je běžná hypotéka se zástavou. Někteří klienti dávají přednost úvěrům, kde banka zástavní právo nepožaduje. Nejčastěji to bývá úvěru poskytnutý stavební spořitelnou, v menší míře pak i jiné neúčelové úvěry. U takových typů půjček sice banka nepožaduje zástavu, ale klient zde musí akceptovat vyšší úrokovou sazbu.

Děkuji, brzy se Vám ozvu.

Zanechte mi Vaše číslo a já se Vám ozvu

  Vaše jméno

  Váš telefon

  Výše zadané osobní údaje využijeme za účelem Vašeho kontaktování a poskytnutí doporučení, nabídky služeb a případného uzavření smlouvy.